ASO Citroen to Autoryzowana Stacja Obsługi Citroena. Jest to najlepsze miejsce na wykonywanie przeglądów, napraw, montażu wyposażenia dodatkowego i innych usług serwisowych. Autoryzowany serwis oznacza bowiem wykorzystanie oryginalnych części i podzespołów oraz najwyższą jakość usług. Sprawdź, jakie jeszcze korzyści zapewnia korzystanie z ASO Citroen. 

ASO Citroen —  czemu warto korzystać z Autoryzowanej Stacji Obsługi?

Autoryzowane Stacje Obsługi (ASO) to punkty serwisowe działające tuż przy salonach dilerów konkretnej marki samochodów. Serwis ASO Citroen Zdunek w Gdańsku jest więc związany bezpośrednio z oficjalnym salonem Citroen Polska.

Bliskość geograficzna to oczywiście nie jedyna kwestia łącząca salon i serwis ASO Citroena. Oficjalny dealer marki posiada bowiem autoryzację dotyczącą nie tylko sprzedaży aut, ale również napraw, wymiany części i innych usług. Oznacza to, że wszelkie działania prowadzone w ASO Citroen wykonywane są niejako pod patronatem samej marki Citroen Polska.

Poświadczeniem tego jest m.in. posiadana przez ASO Citroen Zdunek licencja Citroen Carrosserie Services na usługi blacharsko-lakiernicze. Taka licencja jest gwarancją, że wszelkie naprawy, jak i wykorzystane przy nich części blacharskie spełniają rygorystyczne wymagania producenta.

Serwis ASO Citroen Zdunek w Gdańsku gwarantuje więc najwyższą jakość usług. Autoryzacja serwisu nadawana jest wyłącznie po spełnieniu ponad 170 kryteriów dotyczących technologii naprawy, jakości obsługi, wyposażenia warsztatu, a także ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

Co więcej, autoryzowany serwis Citroena to również świetnie przeszkoleni mechanicy, którzy doskonale znają specyfikę pojazdów danej marki. Specjalizacja w pojazdach Citroena pozwala im lepiej diagnozować źródła usterek i skuteczniej je eliminować. Dzięki temu Twoje auto będzie naprawione nie tylko szybciej, ale też skuteczniej.

Oryginalne akcesoria i części w salonach Citroen Polska

Jedną z największych zalet korzystania z serwisów ASO Citroen jest gwarancja wykorzystania oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. To bardzo istotne nie tylko ze względu na skuteczność napraw, ale również bezpieczeństwo.

Oryginalne części do Citroena to gwarancja ich doskonałego dopasowania i świetnej współpracy z pozostałymi podzespołami. Auto jest przecież skomplikowanym i precyzyjnym mechanizmem, w którym nawet drobne niedoskonałości podzespołów mogą powodować poważne problemy w czasie jazdy, a nawet realne zagrożenie życia. Dlatego tak ważne jest, by w czasie napraw montować oryginalne części do Citroena, które spełniają wszelkie kryteria jakości narzucane przez producentów.

Warto również zaznaczyć, że auto, które było naprawiane wyłącznie w serwisach ASO Citroen, osiąga znacznie wyższe ceny na rynku wtórnym niż te same roczniki i modele serwisowane w warsztatach bez autoryzacji. To nie powinno dziwić — ASO gwarantuje najlepszą jakość usług i części do Citroena. Warsztaty bez autoryzacji to natomiast loteria, ponieważ nie ma tu konieczności spełnienia właściwie żadnych kryteriów jakości.

Autoryzowany serwis Citroena — gwarancja profesjonalnych usług

Autoryzowany serwis Citroen Zdunek w Gdańsku jest więc najlepszym wyborem dla osób, które chcą mieć absolutną gwarancję doskonałej jakości wszelkich usług serwisowych.

Co istotne, ASO Citroen to nie tylko doskonałe części zamienne (w tym części blacharskie) i wysoka jakość napraw. To również możliwość przeprowadzenia okresowych przeglądów.

Taką diagnostykę powinno się wykonywać regularnie — w określonych odcinkach czasu, jak i po przejechaniu określonego dystansu. Pozwala to zachować sprawność pojazdu, wyłapać usterki na wczesnym etapie i po prostu zadbać o doskonały stan techniczny pojazdu. Wpływa to zasadniczo na komfort i bezpieczeństwo jazdy, ale również na cenę auta na rynku wtórnym. Klienci coraz większą uwagę zwracają bowiem na to, czy auto było regularnie monitorowane i serwisowane w ASO.

Serwis ASO Citroen Zdunek w Gdańsku jest więc najlepszym miejscem, by zadbać o pojazdy tej marki. Profesjonalna kadra, doskonale wyposażony warsztat, oryginalne części do Citroena i oficjalne licencje oraz autoryzacje to gwarancja najwyższej jakości wszelkich świadczonych tu usług.