PROFESJONALNY SERWIS CITROEN W GDAŃSKU

Profesjonalny serwis Citroen o ugruntowanej pozycji w Gdańsku

Każdy doświadczony kierowca doskonale wie, jak istotna jest świadomość, że ma do kogo zwrócić się w przypadku problemów z autem. Serwis ASO Citroen oferuje profesjonalną pomoc zarówno, gdy potrzebujesz doraźnej pomocy przy samochodzie, jak i w przypadku przeglądów okresowych.

Usługi w ASO Citroen Zdunek to skuteczne rozwiązanie również ze względu na przystępną cenę. Szybko docieramy do źródła problemu w Twoim pojeździe, a oferowane przez nas części są najwyższej jakości. Proponujemy podzespoły od najlepszych producentów!

Dodatkowo, nasi specjaliści pilnują uzasadnionego zakresu napraw. Wymieniamy tylko te podzespoły, które tego wymagają. Każda operacja jest raportowana użytkownikowi pojazdu, tak aby krok po kroku wiedział – co trzeba było naprawić.

Skorzystaj z usług serwisowych w salonie Citroen Zdunek, a po drobnych i większych usterkach w Twoim aucie nie zostanie ślad!

Serwis Citroen w Gdańsku – miejsce, w którym bez obaw zostawisz samochód

Nasz profesjonalny serwis  to miejsce, w którym zostawiasz samochód pod dobrą opieką. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Diagnostyka pojazdów przeprowadzana jest błyskawicznie przy użyciu najnowszego oprogramowania komputerowego. Dzięki temu dokładnie wiemy jaką część należy wymienić.

W ASO Citroen w Gdańsku pracują mechanicy z pasją, którzy mają nie tylko wiedzę potwierdzoną certyfikatami i dyplomami, ale i wieloletnie doświadczenie. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Nasi fachowcy od razu poinformują Cię o stanie auta i o kosztach naprawy. Zapewniamy, że przy odbiorze nie będzie niespodzianki w postaci dodatkowej dopłaty.

Wszelkie naprawy wykonywane są z użyciem części najwyższej jakości. Citroen service Polska rekomenduje używanie oryginalnych podzespołów, które mają o wiele dłuższą żywotność niż zamienniki. Z największą starannością naprawiany jest u nas każdy Citroen. Nowy oraz stary model może liczyć nie tylko na skrupulatną diagnostykę, ale również na szybką i dokładną naprawę.

ASO Citroen – przede wszystkim terminowość

Dobrze wiemy, że zależy Ci przede wszystkim na czasie. ASO Citroen dokłada wszelkich starań, aby naprawy były wykonywane w ekspresowym tempie. Na szybkość usunięcia usterki ma wpływ wiele czynników. Serwis Citroen w Gdańsku wykona usługę najszybciej, ponieważ:

  • dysponuje nowoczesnymi narzędziami;
  • części zamienne dostępne są „od ręki”;
  • posiada wiele stanowisk roboczych;
  • zatrudnia najlepszych fachowców;
  • diagnostyka wykonywana jest przy użyciu nowoczesnych komputerów.

W ASO Citroen samochody naprawiane są natychmiast i nie czekają kilka dni w kolejce na części albo naprawę innego auta. Zdarza się, że klient swój pojazd może odebrać nawet tego samego dnia. Niektóre usterki mogą być również usunięte na miejscu w ciągu kilkudziesięciu minut.

W salonie Citroena kontakt z klientem jest najważniejszy

Umówiłeś się kiedyś z mechanikiem na wymianę jednej części, a on dodatkowo wymienił jeszcze jeden element, bo stwierdził, że tak trzeba? W serwisie Citroena nie wykonamy dodatkowych napraw bez konsultacji z Tobą. Jeżeli w trakcie pracy okaże się, że jeszcze jakiś podzespół wymaga wymiany, to zadzwonimy do Ciebie i sam podejmiesz decyzję.

W ASO Citroen w Gdańsku zasady są transparentne. Stawiamy na kontakt z klientem, a w razie potrzeby dokładnie wytłumaczymy, jaki był zakres napraw. Cennik również nie jest tajemnicą. W każdej chwili możesz zapoznać się z kosztem wymiany poszczególnych elementów i ceną roboczogodziny.

NASI DORADCY

TOMASZ STENKA

TOMASZ STENKA

Kierownik Serwisu

tel.: 58 600 16 20
Wyślij wiadomość

KAROL SZUMOTALSKI

KAROL SZUMOTALSKI

Specjalista ds. gwarancji

tel.: 58 600 16 20
Wyślij wiadomość

MICHAŁ MAJCHRZAK

MICHAŁ MAJCHRZAK

Mistrz Serwisu

tel.: 58 600 16 20
Wyślij wiadomość

BARTOSZ CZAJKOWSKI

BARTOSZ CZAJKOWSKI

Doradca Serwisowy

tel.: 58 600 16 20
Wyślij wiadomość

Piotr Henig

Piotr Henig

Doradca Serwisowy

tel.: 58 600 16 20
Wyślij wiadomość

Mateusz Cichoń

Mateusz Cichoń

Doradca Serwisowy

tel.: 58 600 16 20
Wyślij wiadomość

ANNA MIELEWCZYK

ANNA MIELEWCZYK

Asystentka serwisu

tel.: 58 600 16 20
Wyślij wiadomość

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE
BLACHARNIA / LAKIERNIA