ASO CITROEN – naprawy blacharsko-lakiernicze

ASO Citroen – profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze

Naprawy blacharsko-lakiernicze powinny być wykonane rzetelnie i z odpowiednią jakością. Wszystko to zapewnia ASO Citroen. Działania, które podejmujemy są skuteczne oraz zgodne z oczekiwaniami Klienta. Nasz serwis posiada licencję Citroen Carrosserie Services, która spełnia wymagania producenta dotyczące realizacji usług blacharsko-lakierniczych.

Jeżeli Twoje auto zostało zadrapane lub któryś element uległ wgnieceniu, zgłoś się do specjalistów z serwisu Citroena. Zadbaj o to, by autem zajęli się profesjonalni blacharze i lakiernicy. Odwiedź serwis blacharsko-lakierniczy ASO Citroen w Gdańsku, a Twój samochód znowu będzie jak nowy.

Serwis Citroen oferuje nowoczesną lakiernię i blacharnię

Zastanawiasz się, czym powinna charakteryzować się nowoczesna blacharnia i lakiernia? Najlepsze narzędzia, maszyny i urządzenia nie wystarczą. Przede wszystkim powinna panować tam czystość. Mieszanie lakierów wymaga wręcz sterylnych warunków. Wygląd twojego przyszłego lakieru może zepsuć zwykły przeciąg, który rozpyli kurz i cząsteczki zanieczyszczeń. W ASO Citroena w Gdańsku stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm. Lakiernicy mają najlepsze warunki pracy i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu zyskujesz pewność, że efekt lakierowania karoserii będzie idealny. Serwis blacharsko lakierniczy Citroen wyposażony jest w profesjonalny sprzęt do lakierowania. Fachowcy, którzy dla nas pracują, wykonują swoje zadania w bezpyłowych kabinach lakierniczych, do których nie ma prawa dostać się żadne zanieczyszczenie. Lakiernicy posługują się w pełni zautomatyzowanymi mieszalnikami i promiennikami. Mieszanie farb odbywa się w specjalnych boksach lakierniczych, w których można wykonać próbę lakieru i idealnie dobrać kolor malowanego elementu. ASO Citroen wyposażone jest również w nowoczesne spektrofotometry i wydajne pistolety lakiernicze. Pamiętamy również o ochronie środowiska używamy lakierów wodorozcieńczalnych.

Usługi blacharskie i lakiernicze realizowane w ekspresowym tempie

W serwisie Citroena w Gdańsku możesz liczyć na ekspresową obsługę. Dzięki wykorzystaniu kilku stanowisk lakierniczych nie musisz czekać w kolejce. Auto naprawiane jest szybko i sprawnie. Wycena szkód odbywa się na miejscu. ASO Citroen do oględzin zniszczeń wykorzystuje profesjonalne podnośniki kolumnowe. Stopień uszkodzenia mierzony jest za pomocą specjalnych urządzeń pomiarowych służących między innymi do sprawdzenia geometrii zawieszenia.

Do napraw blacharskich wykorzystywane są lutospawarki, spotery, zgrzewarki, nitownice, dzięki którym sprawnie spawane są wszelkie elementy do remontu panelowych elementów stosowane są specjalne systemy, które nie wpływają na pogorszenie właściwości karoserii.

Naprawy blacharskie i lakiernicze wszystkich marek samochodowych

ASO Citroen nie ogranicza się jedynie do napraw blacharsko-lakierniczych jednej marki. Wiemy, że nasi lakiernicy i blacharze poradzą sobie z każdym autem, bo są to najlepsi specjaliści na pomorzu. Wysoką jakość prac potwierdzają liczne certyfikaty. Serwis Citroen w Gdańsku pomyślnie przeszedł audyt Citroen Polska i otrzymał licencję Citroën Carrosserie Services. Spełniamy ponad 170 wymagań dotyczących procedur naprawy, jakości sprzętu, warunków bezpieczeństwa i higieny pracy oraz jakości obsługi klienta.

Dokumenty do pobrania:

Oświadczenie sprawcy (pobierz )

NASI DORADCY

MICHAŁ LESIŃSKI

MICHAŁ LESIŃSKI

Kierownik Blacharni - Lakierni

tel.: 58 600 16 40
tel. kom.: 693 450 451
Wyślij wiadomość

MACIEJ WRZESIŃSKI

MACIEJ WRZESIŃSKI

Mistrz Blacharni - Lakierni

tel.: 58 600 16 40
tel. kom.: 608 528 409
Wyślij wiadomość

ŁUKASZ PIOTROWSKI

ŁUKASZ PIOTROWSKI

Kosztorysant szkód komunikacyjnych

tel.: 58 600 16 40
tel. kom.: 693 450 259
Wyślij wiadomość

MARIUSZ BŁĄDEK

MARIUSZ BŁĄDEK

Doradca ds. Likwidacji Szkód

tel.: 58 600 18 40
tel. kom.: 693 450 258
Wyślij wiadomość

PIOTR MATWIEJCZYK

PIOTR MATWIEJCZYK

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 58 600 18 40
tel. kom.: 693 450 257
Wyślij wiadomość

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE
SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE