Każdy właściciel samochodu musi liczyć się z tym, że posiadanie auta, wiąże się z naprawami, czy choćby przeglądami okresowymi. Jest to ważne nie tylko dla komfortu, ale również bezpieczeństwa jazdy. Jest to ważne szczególnie zimą, gdy drogi są mokre i śliskie. W przypadku problemów z autem, najlepiej skorzystać z usług autoryzowanego serwisu. Serwis Citroen Zdunek w Gdańsku jest najlepszym miejscem, gdzie na korzystnych warunkach wykonywane są naprawy oraz czynności serwisowe.

Serwis Citroen – zadbamy o Twoje auto

Citroen Service Polska oferuje usługi na najwyższym poziomie. Diagnostykę aut przeprowadzamy używając najnowszego oprogramowania komputerowego. Dzięki temu dokładnie wiadomo, która część wymaga wymiany. W Citroen Zdunek w Gdańsku pracują doświadczeni mechanicy posiadający umiejętności potwierdzone certyfikatami i dyplomami. Fachowcy od razu informują Klienta o stanie pojazdu i o kosztach naprawy, dzięki czemu nie jest zaskakiwany w ostatniej chwili informacją o dodatkowej dopłacie.

Zalety korzystania z Citroen Service Polska w Gdańsku:

  • profesjonalna obsługa 

W serwis Citroen priorytetem jest kontakt z klientem.  W ASO Citroen Zdunek w Gdańsku kierujemy się transparentnością zasad. Dotyczy to zarówno cen jak i zakresu napraw. Nie wykonujemy żadnych dodatkowych czynności bez konsultacji z Klientem. Jeżeli w trakcie naprawy okaże się, że jeszcze jakaś część wymaga wymiany, to zadzwonimy do Ciebie i sam podejmiesz decyzję. Zawsze dokładnie informujemy o zakresie napraw. Klient w każdej chwili może zapoznać się z kosztem wymiany poszczególnych podzespołów.  Mechanicy są doskonale przeszkoleni i znają specyfikę pojazdów marki Citroen. Specjalizacja w konkretnych pojazdach umożliwia lepszą diagnozę usterek i skuteczną ich eliminację. Wyróżnia nas profesjonalizm, fachowość oraz dogodne i przejrzyste warunki współpracy.

  • oryginalne podzespoły Citroena

Do każdej naprawy używamy części najwyższej jakości. Citroen Service Polska wykorzystuje tylko oryginalne podzespoły, których trwałość jest o wiele dłuższa niż zamienników. Serwis Citroen Używane przeprowadzi skrupulatną diagnostykę i naprawę zarówno nowego jak i starego modelu. 

  • lokalizacja

Autoryzowana Stacja Obsługi (ASO) Citroen jest punktem serwisowym działającym tuż przy salonie dealera. Serwis Citroen Zdunek w Gdańsku jest związany bezpośrednio z oficjalnym salonem Citroen Polska. Bliskość geograficzna to zasadniczy element łączący salon i serwis ASO Citroena. Lokalizacja Serwis Citroen Zdunek w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej  umożliwia łatwy dojazd z dzielnic takich jak np. Wrzeszcz, Zaspa, Żabianka czy Gdańsk Oliwa. Jest to też idealne miejsce dla mieszkańców całego Trójmiasta i okolic. Z oddalonego o 6 km Sopotu można tu dojechać już w 11 min.

  • licencja i autoryzacja marki Citroen

Jako oficjalny dealer marki Citroen posiadamy autoryzację dotyczącą sprzedaży aut, napraw, wymiany części i innych usług. W związku z tym wszelkie działania prowadzone w ASO Citroen wykonywane są pod patronatem samej marki Citroen Polska. Świadczy o tym posiadana przez ASO Citroen Zdunek licencja Citroen Carrosserie Services na usługi blacharsko-lakiernicze. Stanowi ona gwarancję, że wszelkie naprawy, jak i wykorzystane przy nich części blacharskie spełniają wymagania producenta. Warunkiem uzyskania autoryzacji jest spełnienie ponad 170 kryteriów dotyczących technologii naprawy, jakości obsługi, wyposażenia warsztatu, a także ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy. Certyfikowany serwis Citroen w Gdańsku działa przy salonie oficjalnego dealera. Citroen Zdunek posiada więc autoryzację dotyczącą zarówno sprzedaży, jak i serwisu aut tego producenta.

  • możliwość przeprowadzenia okresowych przeglądów

Okresową diagnostykę należy wykonywać regularnie w określonych odstępach czasu oraz po przejechaniu określonego dystansu. Umożliwia to zachowanie sprawności pojazdu, wychwycenie usterek na wczesnym etapie i zachowanie doskonałego stanu technicznego pojazdu.

  • szeroki zakres usług

Serwis Citroen Zdunek w Gdańsku zajmuje się naprawą aut kompleksowo, dlatego nie ma konieczności odsyłania klienta do innych mechaników czy specjalistów o wąskiej specjalizacji. Szeroki zakres usług jest istotny przy awariach pojedynczych komponentów i podzespołów. Kompleksowe naprawy w jednym miejscu pozwalają zaoszczędzić czas. Czasem nie od razu wiadomo, czy do naprawy będzie potrzebna ekspertyza mechanika, elektryka, czy innego specjalisty. W serwisie Citroena wszyscy fachowcy są na miejscu. Nasz serwis oferuje Klientom także różne usługi dodatkowe i udogodnienia. Zapewniamy gwarancję na wykonane w serwisie czynności, współpracujemy również z ubezpieczycielami.

  • terminowość usług

Autoryzowany serwis Citroen Zdunek w Gdańsku gwarantuje terminowość świadczonych usług. Posiadamy nowoczesne narzędzia i oprogramowanie, które umożliwia szybsze i sprawniejsze określenie i wyeliminowanie źródła problemów. Części do Citroena są też prawie zawsze dostępne “od ręki” i naprawa auta nie oznacza czekania na ich sprowadzenie. W naszym serwisie pracują fachowcy z różnych dziedzin, dlatego nie trzeba zlecać usług i czekać na specjalistów. W serwisie Citroen Zdunek w Gdańsku naprawy przebiegają szybko i sprawnie, auto może być gotowe do odbioru jeszcze tego samego dnia. Gdy jednak awaria jest poważniejsza lub auto brało udział w wypadku firma udostępnia Klientowi auto zastępcze. W ASO Citroen samochody naprawiane są od ręki i nie czekają wiele dni w kolejce na części. Niektóre usterki można usunąć na miejscu nawet w ciągu kilkudziesięciu minut.

Stary Citroen jak nowy dzięki oryginalnym częściom

Samochód jest złożonym i skomplikowanym mechanizmem, a jego prawidłowe działanie zależy od jakości wszystkich elementów. Każde niedopasowanie może spowodować poważne problemy i zagrożenie na drodze. Serwis Citroen Polska w Gdańsku ma w swojej ofercie części autoryzowane przez producenta samochodów tej marki. Jednym z atrybutów serwisu Citroen jest korzystanie oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, nawet i szczególnie w samochodach używanych. Serwis Citroen używane to także bezpieczeństwo i skuteczność napraw. Problem każdego samochodu usuwamy u jego źródła, które szybko lokalizujemy. Oferujemy najwyższej jakości oryginalne części, co gwarantuje ich doskonałe dopasowanie i doskonałą współpracę z pozostałymi podzespołami. Autoryzowane części w Serwis Citroen używane zapewniają najlepszą jakość i dopasowanie wszystkich komponentów.  Montaż oryginalnych części do Citroena wpływa również na cenę pojazdu na rynku wtórnym. Korzystanie z autoryzowanych podzespołów w Serwis Citroen używane daje gwarancję wyższej ceny pojazdu przy odsprzedaży. Używane przez nas części pochodzą od najlepszych producentów. W serwisie Citroen w Gdańsku kazdy użytkownik pojazdu otrzymuje na bieżąco raporty z przeprowadzanych prac naprawczych. Największe bezpieczeństwo jazdy i prawidłowe działanie samochodu zapewniają oryginalne części do Citroena spełniające wszelkie kryteria jakości narzucane przez producentów.

O co warto zadbać zimą? Bezpieczna jazda Citroenem

Zimowe opony są kluczowym elementem bezpieczeństwa jazdy zimą, ponieważ samochód musi mieć dobrą przyczepność podczas jazdy po śliskich drogach. Ważne są również inne części auta, o które należy zadbać w okresie jesienno-zimowym.

Najważniejsze aspekty zwiększające bezpieczeństwo pojazdu na drodze:

  • Reflektory

Dla bezpieczeństwa jazdy po zmroku kluczowe jest odpowiednie ustawienie świateł w samochodzie. Muszą one mieć odpowiednią moc i być sprawne, aby zapewniały widoczność na drodze. Czasem problemem mogą okazać się po prostu niedoczyszczone reflektory. 

  • Hamulce 

Także układ hamulcowy powinien być sprawny, aby bezpiecznie poruszać się po drogach publicznych. Powierzchnie dróg są śliskie, dlatego hamulce. Powinny działać bezbłędnie, dlatego warto dokonać ich przeglądu w Citroen Service Polska. W profesjonalnym serwisie sprawdzony zostanie stan techniczny tarcz i klocków oraz wykonana pełna diagnostyka dotycząca działania systemów ESP i ABS.

  • Wycieraczki 

Ten element również jest ważny, ponieważ musi zapewnić pełną widoczność w każdych warunkach atmosferycznych. Jeśli nie działają prawidłowo, konieczna może okazać się ich wymiana.

W celu przygotowania auta na zimę, warto sprawdzić je w serwisie Citroen w Gdańsku. Pracownicy sprawdzają wtedy stan akumulatora i innych podzespołów, elektorniki, a taże uzupełnieniają płyny eksploatacyjne (np. olej napędowy czy hamulcowy).