Citroen Zdunek - autoryzowany dealer marki Citroen - samochody nowe i używane

NOWE CITROËNY C4 I Ë-C4 – 100% ËLECTRIC

NOWA WIZJA KOMPAKTOWEGO HATCHBACKA À LA CITROËN

W 2021 r. Citroën kontynuuje ofensywę modeli elektrycznych prezentując Nowe ë-C4 – 100% ëlectric i C4. Samochody otwierają nową erę designu Marki, zapewniają unikalny komfort jazdy i oferują możliwość wyboru jednego z trzech rodzajów napędu: w 100% ëlektrycznego, jednostki benzynowej lub silnika Diesla. Nowe ë-C4 – 100% ëlectric i C4 są godnymi spadkobiercami bogatej, 92-letniej historii kompaktowych modeli Citroëna. Od 1928 r. powstało już 10 generacji, wyprodukowanych w łącznej liczbie 12,5 mln egzemplarzy.

Nowe Citroëny ë-C4 – 100% ëlectric i C4 są już dostępne w sprzedaży.

Citroen Zdunek - autoryzowany dealer marki Citroen - samochody nowe i używane

INNOWACYJNY
I TECHNOLOGICZNY PRZÓD

Styl Citroëna C4 jest wyrazisty i pełen świeżej energii:

Wysoko poprowadzona, wyrzeźbiona maska,
przód wykorzystujący nowe kody stylistyczne Citroëna: identyfikację świetlną w kształcie litery V, dwa rzędy świateł i chromowane szewrony przechodzące w listwy biegnące przez całą szerokość nadwozia,

Aranżacja podkreślająca technologię 100% LED Vision marki Citroën, wykorzystaną w światłach dziennych, mijania oraz przeciwmgłowych.

AERODYNAMICZNY PROFIL

Aerodynamiczny profil oraz harmonijne, ale jednocześnie wyraziste linie nadwozia kryją bardzo przestronne wnętrze. Zwarta i spójna sylwetka jest pełna wewnętrznej siły.

Krótkie zwisy z przodu i z tyłu, koła o dużej średnicy (690 mm) i większy niż u konkurentów prześwit (156 mm) zapewniają nowemu modelowi unikalny, podwyższony wygląd. Samochód sprawia wrażenie, jakby by gotowy do skoku.

Citroen Zdunek - samochody marki Citroen dostępne od ręki, nowe i używane
Citroen Zdunek - samochody marki Citroen dostępne od ręki, osobowe i dostawcze

ZAWIESZENIE Z PROGRESSIVE HYDRAULIC CUSHIONS®

Nowy C4 wyposażony jest w opracowane przez Citroëna zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®, które wywołuje wrażenie podróżowania latającym dywanem. Rozwiązanie to zapewnia niezrównany komfort, doskonałe samopoczucie, dynamiczne właściwości jezdne i wyjątkową przyjemność z prowadzenia.

Zasady jego działania są proste. Citroën opracowując technologię Progressive Hydraulic Cushions® dodał do każdej kolumny po dwa hydrauliczne ograniczniki: jeden odpowiedzialny za fazę rozprężania, drugi – sprężania. Dzięki temu zawieszenie działa na dwa sposoby, w zależności od obciążenia:

W przypadku lekkich nierówności i niewielkich wybojów sprężyna i amortyzator wspólnie kontrolują skok zawieszenia bez angażowania hydraulicznych ograniczników. Rezultat ich pracy wywołuje wrażenie unoszenia się nad nierównościami drogi: to właśnie efekt “latającego dywanu”.
W przypadku większych nierówności czy wybojów sprężyna i amortyzator współpracują z hydraulicznymi ogranicznikami, które spowalniają skok zawieszenia zapobiegając nagłemu zatrzymaniu amortyzatora w jego skrajnym położeniu. Hydrauliczny ogranicznik absorbuje i rozprasza energię uderzenia. Eliminuje efekt dobicia zawieszenia, doskonale izolując pasażerów od niedoskonałości drogi.

USŁUGI KOMUNIKACYJNE

CITROËN CONNECT PLAY
Citroen Zdunek - autoryzowany dealer marki Citroen - samochody nowe i używane

Rozwiązanie Connect Play w Nowym Citroënie C4 zintegrowane jest z funkcją Mirror Screen i działa za pośrednictwem kabla USB. System duplikuje dane z kompatybilnego smartfona i wyświetla je na ekranie dotykowym.
Dzięki temu możesz w łatwy i bezpośredni sposób korzystać z multimediów, danych oraz aplikacji zainstalowanych na Twoim smartfonie za pośrednictwem tabletu w samochodzie. W zależności od rodzaju smartfona aplikacjami można również zarządzać korzystając z systemu rozpoznawania głosu.
Citroën Connect Play współpracuje z protokołami Apple CarPlay ™ i Android Auto.

CITROËN CONNECT NAV
Citroen Zdunek - autoryzowany dealer marki Citroen - samochody nowe i używane

Za pośrednictwem 10” ekranu dotykowego możesz sterować multimediami, telefonem oraz funkcjami systemu nawigacji.
Nawigacja 3D Citroën Connect Navi z systemem pleceń głosowych wykorzystuje dane TomTom Traffic i w czasie rzeczywistym informuje kierowcę o dostępności i cenach parkingów na trasie, …
System wyposażony jest również w funkcję wizualnych i dźwiękowych ostrzeżeń o strefach niebezpiecznych, znajdujących się na wybranej przez Ciebie drodze.

CITROËN CONNECT ASSIST
Citroen Zdunek - autoryzowany dealer marki Citroen - samochody nowe i używane

Connect Assist to system połączeń alarmowych i assistance z geolokalizacją. W razie wypadku lub innej sytuacji wymagającej pilnej interwencji rozwiązanie to umożliwia szybkie wezwanie odpowiednich służb. Odbywa się to automatycznie lub ręcznie, po naciśnięciu przycisku “SOS” przez kierowcę lub jednego z pasażerów. System dostępny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i nie wymaga subskrypcji.

100% ËLECTRIC, BENZYNOWY LUB DIESEL

Citroen Zdunek - autoryzowany dealer marki Citroen - samochody nowe i używane

Nowy Citroën ë-C4 – 100% ëlectric umożliwia dynamiczną i harmonijną jazdę w ciszy:

  • Silnik o mocy 100 kW / 136 KM
  • Stale dostępny moment obrotowy wynoszący 260 Nm
  • Możliwość naładowania akumulatorów do poziomu 80% w 30 minut* i odzyskania do 350 km zasięgu (cykl WLTP)
  • Akumulatory o pojemności 50 kWh objęte są gwarancją na 8 lat / 160.000 km do poziomu 70% wydajności* korzystając z publicznej stacji ładowania o mocy 100 kW
Citroen Zdunek - autoryzowany dealer marki Citroen - samochody nowe i używane

Citroën C4 wyposażony jest w najnowszej generacji silniki benzynowe i Diesla, spełniające normę Euro 6d:

  • Elastyczność i wydajność
  • Moc silników benzynowych: od 100 KM do 155 KM
  • Moc silników Diesla: od 110 KM do 130 KM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!
Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń