NOWY Ë-C4 – 100% ËLECTRIC I NOWY C4 – NOWA GENERACJA HATCHBACKA CITROËNA JUŻ JEST ODKRYTA!

  • TRZY RÓŻNE UKŁADY NAPĘDOWE DO WYBORU: 100% ELEKTRYCZNY, BENZYNOWY LUB DIESEL
    Nowy ë-C4 –100% ëlectric i Nowy C4 to ten sam nowoczesny i zaawansowany technologicznie samochód ze zwiększoną ofertą układów napędowych: 100% elektryczny, benzynowy lub diesel. Klienci po prostu wybierają wydajną opcję, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.
  • INNOWACYJNA POSTAWA I ASERTYWNY STYL
    Nowy ë-C4 – 100% ëlectric i Nowy C4 stanowią nową koncepcję designu w sercu tego segmentu, o wyjątkowej i odważnej tożsamości. Dzięki podwyższonej i asertywnej postawie kształt nadwozia łączy w sobie elegancję i dynamikę hatchbacka, subtelnie przyjmując pewne cechy SUV-a dla zwiększenia siły i charakteru. Aerodynamiczny i płynny, odzwierciedla cechy charakterystyczne Citroëna, jednocześnie wprowadzając nowy wyraz stylu do gamy. Jego ciepłe i nowoczesne wnętrze zapewnia dobre samopoczucie, komfort i nowoczesność.
  • NOWA EKSPRESJA PROGRAMU CITROËN ADVANCED COMFORT®
    Kompletna realizacja programu Citroën Advanced Comfort®, Nowy ë-C4 – 100% ëlectric i Nowy C4 oferują poczucie nowoczesnego, wszechstronnego komfortu: komfort jazdy zapewniony przez zawieszenie z progresywnymi poduszkami hydraulicznymi® i fotelami Advanced Comfort; komfort podróży dzięki przestronności wnętrza i praktycznym funkcjom na pokładzie, w tym nowościom dla pasażera z przodu, które zostaną odkryte podczas światowej premiery; komfort umysłu dzięki kojącym i jasnym wnętrzom; oraz komfort użytkowania dzięki zaletom technologii i codziennej pomocy. Jakość wzmocniona przez Nowy ë-C4 – 100% ëlectric’s ë-Comfort: cicha praca, płynność, wrażenia z jazdy.

NOWY Ë-C4 – 100% ËLECTRIC I NOWY C4. SZCZEGÓŁY U NASZYCH DORADCÓW!