SUV-Y CITROËN C5 AIRCROSS
I C5 AIRCROSS HYBRID
HYBRYDA PLUG-IN, SILNIK BENZYNOWY LUB DIESEL

ODKRYJ NOWEGO CITROËN C5 AIRCROSS W MATERIAŁACH VIDEO

WSZECHSTRONNOŚĆ JAKO NOWY STYL ŻYCIA

Nowy SUV-ie Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid doskonale sprawdza się w większości codziennych zastosowań. Samochód umożliwia płynną i dynamiczną jazdę dzięki:

  • Skumulowanej mocy silnika benzynowego (180 KM) i elektrycznego (110 KM) wynoszącej 225 KM i maksymalnemu momentowi obrotowemu sięgającemu 360 Nm
  • 3 trybom jazdy: Electric, Hybrid i Sport
  • Zasięgowi w trybie elektrycznym sięgającemu 55 km i możliwości bezemisyjnej jazdy w ciszy do prędkości 135 km/h

NOWOCZESNY I DYNAMICZNY STYL

Nowy SUV Citroën C5 Aircross ma jeszcze bardziej wyrazisty i dynamiczny design.

Samochód jest kwintesencją elegancji i doskonale prezentuje się na drodze. Wnętrze wykończone jest z wykorzystaniem wyrafinowanych kolorów i materiałów, które podkreślają przestronność kabiny oraz zwiększają poczucie komfortu.

DOBRE SAMOPOCZUCIE NA POKŁADZIE

Nowy SUV Citroën C5 Aircross ma jeszcze bardziej wyrazisty i dynamiczny design.

Nowego SUV-a Citroëna C5 Aircross wyróżnia niezwykła wszechstronność i bardzo przestronne wnętrze. Samochód wyznacza standardy komfortu w segmencie kompaktowych SUV-ów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom programu Citroën Advanced Comfort®, czerpiącego z know-how i doświadczenia Marki.

SILNIKI
PLUG-IN HYBRID, SILNIK BENZYNOWY LUB DIESEL

Nowy SU C5 Aircross Plug-in Hybrid ma doskonałe osiągi dzięki silnikowi elektrycznemu wspomagającemu pracę jednostki spalinowej. Skumulowana moc napędu wynosi 225 KM, a maksymalny moment obrotowy sięga 360 Nm.

Ta wszechstronna wersja pozwala na czerpanie przyjemności z jazdy w trybie elektrycznym i umożliwia wjazd do stref objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów z napędem spalinowym. Gdy jest taka potrzeba, do akcji włącza się silnik benzynowy, który doskonale sprawdza się w przypadku dłuższych tras.

Nowy SUV Citroën C5 Aircross jest również oferowany z wydajnymi i dynamicznymi silnikami benzynowe oraz Diesla najnowszej generacji, spełniającymi normę Euro 6:

  • Benzynowy 1.2 PureTech 130 S&S połączony z manualną, sześcioprzełożeniową skrzynią biegów lub automatyczną, ośmioprzełożeniową skrzynią EAT8
  • Diesel 1.5 BlueHDi 130 S&S połączony z manualną, sześcioprzełożeniową skrzynią biegów lub automatyczną, ośmioprzełożeniową skrzynią EAT8

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!
Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń