Salon Citroen-Zdunek w Gdańsku – nowe auta “od ręki”

Salon Citroen-Zdunek z Gdańska jest oficjalnym dealerem Citroena w Polsce. W ofercie firmy znajduje się szeroki zasób nowych i używanych aut zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Znany nie tylko w Gdańsku salon samochodowy świadczy także szeroki zakres usług serwisowych, co ma wpływ na satysfakcję i popularność wśród klientów. To właśnie ich dobre opinie stanowią najlepszą rekomendację. Widać je przede wszystkim w mediach społecznościowych. 

Dlaczego warto kupić nowe auto salonie Citroen?

 • historia pojazdu i jego pochodzenie jest znane (prosto z salonu, nieużywany)
 • większe bezpieczeństwo niż w modelach sprzed kilku lat (lepsze hamulce, więcej poduszek powietrznych, elektroniczne systemy wspomagające)
 • samochód posiada gwarancję
 • wieloletnie doświadczenie pracowników i kompleksowa obsługa klientów (w salonach Citroena można skorzystać z porad naszych ekspertów
 • samochody dostępne od ręki

Warto zatem zapoznać się z ofertą i znaleźć idealne auto. Czy jednak czasem gdy decydujemy się na nowy samochód jest istotny? Kiedy najlepiej kupić nowy pojazd? Salony Citroen zazwyczaj organizują promocje na nowe samochody pod koniec i na początku roku. Gdy odbywają się wyprzedaże roczników, warto zwrócić na nie uwagę między styczniem a marcem.

Jak zaoszczędzić na nowym samochodzie nie rezygnując z wysokiego standardu?

 • W salonach Citroen można zyskać zniżki za zakupy grupowe.

Mechanizm działania jest tutaj podobny do zakupów na popularnych stronach z rabatami. Interesując się kupnem przecenionego samochodu, warto zapoznać się wszystkimi warunkami promocji.

 • kupno samochodu za gotówkę

Jest to korzystna opcja w przypadku zgromadzonych oszczędności. Nie ma wtedy zagrożenia dla zabezpieczenia finansowego i nie nadwyręża to budżetu klienta.

 • zakup na kredyt

Korzystne są kredyty samochodowe, ponieważ są tańsze niż konsumenckie. Wiąże się to jednak z pewnym ryzykiem. Polega ono na tym, że do czasu spłaty klient nie jest oficjalnie właścicielem samochodu. Przez cały okres kredytowania trzeba też  spłacić około 20-50% więcej niż wynosiła pierwotna cena samochodu. Poza tym po spłaceniu kredytu, samochód będzie wart nie więcej niż 50% swojej pierwotnej wartości. 

 • Niektóre marki, także salony Citroen, stosują upusty dla osób, które pracują w określonych zawodach.

Jest to szczególnie korzystne dla przedsiębiorców, ponieważ salony Citroen posiadają w swoim asortymencie modele na miarę potrzeb profesjonalistów. Salony Citroen oferują zarówno samochody osobowe jak i dostawcze, o ogromnych możliwościach personalizacji i posiadające wiele technologicznych nowinek

Jakie modele są najlepsze dla klientów biznesowych?

 • Citroën Berlingo Van

Jest to nowoczesne, solidne i wszechstronne auto dostawcze. Szczególnie dedykowane jest małym firmom. Samochód dostosowuje się do większości potrzeb dzięki możliwości wyboru jednej z dwóch wersji długości nadwozia: standardowej M o długości 4,4 m i przedłużonej XL (4,75 m). Można dostosować taką, która najlepiej odpowiada specyfice danego biznesu i indywidualnym potrzebom. Gama przeznaczona dla biznesu została wzbogacona o dwie nowe wersje: Worker i Driver.

 • Citroën ë-Berlingo Van Electric

Posiada identyczne parametry w kwestii modułowości, przestronności i ładowności, jak w przypadku wersji z silnikami spalinowymi.  Niewątpliwie jego zaletą jest komfort wynikający z korzystania z napędu elektrycznego. Zasięg wynoszący do 275 km umożliwia duża swobodę poruszania się w miastach, które objęte są ograniczeniami w ruchu pojazdów z napędem konwencjonalnym.

 • Citroën Jumper 

Model ten występuje w czterech długościach i trzech wysokościach nadwozia. Ładowność samochodu wynosi nawet 1 890 kg (podwozie z kabiną), pojemność przestrzeni ładunkowej – do 17 m³, a masa całkowita do 4 ton. Nadwozie Jumpera zostało zaprojektowane w sposób ułatwiający załadunek, dlatego posiada szerokie, funkcjonalne drzwi. Samochód dostępny jest w wersjach Worker i Driver. W ofercie występują zarówno warianty z silnikami Diesla (od 120 KM do 165 KM), jak i w wersji elektrycznej o mocy 96 kW (120 KM). Można też wybrać jeden z dwóch rodzajów akumulatorów: mniejszy zapewnia zasięg do 200 km , a większy – do 340 km.

Citroen C4 – Model przeznaczony dla klientów indywidualnych:

 • Jest to kompaktowy model niższej klasy średniej (segment C).
 • Został wyprodukowany od 2004 roku i zainspirowany modelem Xsara.
 • W 2006 roku C4 zdobył nagrodę World Car Design of the Year
 • Jest pierwszą generacją auta zainspirowana podobnym Peugeotem 308. 
 • Dostępna jest także w wersjach MPV (C4 Picasso i C4 Grand Picasso), sedan i coupe. 
 • W 2008 roku C4 przeszedł face-lifting, a w 2010 roku na rynku pojawiła się jego druga generacja, oferowana jedynie w wersji 5-drzwiowego hatchbacka.

Nowy Citroen – dlaczego jest wart uwagi?

 • sprawność mechaniczna i oszczędność finansowa

Nowy Citroen daje absolutną pewność jakości i sprawności mechanicznej. Zakup takiego pojazdu nie wiąże się z kosztami remontu, wymiany części, czy napraw. Nowy egzemplarz prosto z salonu jest w pełni sprawny i wygląda idealnie. Kupno nowego samochodu osobowego zwalnia zatem z nakładów finansowych, jakie niesie za sobą zakup auta używanego. Nie ma potrzeby dokładnego przeglądu, ponieważ wszystkie części są fabrycznie nowe i nie ulegają awariom.

 • promocja na ubezpieczenie

Zakup nowego samochodu umożliwia także  uzyskanie promocyjnego pakietu ubezpieczenia.

 • nowoczesne wyposażenie

Nowe auto posiada innowacyjne bogate wyposażenie dodatkowe. Posiada wiele udogodnień oraz systemy wspomagające kierowcę na drodze. Jazda jest zatem bezpieczniejsza i wygodniejsza.

 • dostępność części zamiennych i usług serwisowych

Części i podzespoły są trwalsze i odporniejsze na awarie. Ceny części zamiennych i usług serwisowych są niższe w porównaniu do wielu innych marek. Większa jest natomiast ich dostępność.

 • łatwiejsza i bardziej korzystna sprzedaż

Samochód można bez problemu sprzedać po kilku latach eksploatacji. Popularność nowego Citroena w Polsce sprawia, że jest na niego wysoki popyt. Można więc uzyskać dobre oferty na rynku wtórnym.

Jazda próbna Citroenem – sprawdź wybrane auto!

Darmowa jazda próbna CITROËN to jazda testowa umożliwiająca przetestowanie bez kosztów  dowolnego, najnowszego modelu CITROËNA. Każdy kierowca zanim wybierze się na jazdę testową wymarzonym samochodem, powinien wiedzieć, na jakim aucie mu zależy. Warto mieć już upatrzony choćby typ  pojazdu. Klienci często mają upatrzonych kilka z nich, które zamierzają sprawdzić. Wtedy trzeba podjąć decyzję o wybraniu się na jazdę próbną. 

Na jazdę testową można zapisać się przez stronę wybranego producenta samochodów, na znajduje się przeznaczona do tego celu zakładka. Wystarczy wybrać model auta, wpisać swoje dane kontaktowe, zaznaczyć miejscowość i salon, z którego odbędzie się jazda próbna. Kolejnym krokiem jest  ustalenie konkretnego dnia i godziny jazdy próbnej. Zależnie od wybranego modelu czeka się na nią do kilku dni. Formalności można załatwić telefonicznie lub udać się samemu do salonu, by na miejscu ustalić szczegóły jazdy testowej. 

Jazda próbna CITROËN trwa zazwyczaj od 30 min do godziny. Większość sprzedawców proponuje najbliższą trasę wokół salonu. Najczęściej jazda próbna odbywa się z pracownikiem salonu, choć czasem można umówić się także na jazdę samemu. Kierowca może dzięki temu  sprawdzić, czy upatrzone auto zapewnia komfort jazdy. Warto wtedy sprawdzić pracę silnika, wygodę siedzeń czy działanie skrzyni biegów. Samochody prosto z salonu Citroen są sprawne, dlatego dlatego podczas jazdy próbnej Citroen można skupić się na komforcie jazdy i łatwości obsługi pojazdu.

Citroen-Zdunek – najlepszy salon samochodowy w Gdańsku

Grupa ZDUNEK jest firmą z ponad 45 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczy usługi sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych. Obecnie posiada dziewięć salonów samochodowych – osiem w Trójmieście i jeden w Olsztynie. Firma zatrudnia prawie 500 osób i ciągle się rozwija. Grupa Zdunek powstała dzięki wysokiej jakości obsługi i nieustannej pasji założyciela. Dzięki pracowitości i dobrym  decyzjom biznesowym pracowników, Grupa Zdunek zdobyła 16 miejsce w zestawieniu TOP Dealerów w Polsce. Sukces możliwy był dzięki ponad 45 lat realizacji śmiałej wizji założyciela firmy, Tadeusza Zdunka. W listopadzie 2018 Grupa Zdunek otrzymała 1 miejsce w plebiscycie TOP MARKA magazynu ”Press” w branży dealerów samochodowych. W 2018 włączyła do swojego portfolio nową markę Citroën. 

Citroen-Zdunek w Gdańsku posiada również serwis samochodów tej francuskiej marki. Zatrudnieni fachowcy realizują usługi z zachowaniem odpowiednich norm i wysokich standardów używając przy tym jedynie oryginalnych części zamiennych. Wykonują oni wszelkie prace na bieżąco, co skraca czas oczekiwania na auto i nie powoduje problemów z codzienną komunikacją.

Salon Citroen-Zdunek mieści się przy Alei Grunwaldzkiej na obrzeżach Gdańska pomiędzy dzielnicami Zaspa i Strzyża. Jest to wygodna lokalizacja dla mieszkańców całego Trójmiasta i okolic. Lokalizacja w pobliżu głównych ulic ułatwia dojazd z Wrzeszcza, Oliwy, jak i z innych części miasta.