Nowy samochód prosto z salonu to marzenie wielu kierowców. Nie chodzi tu wyłącznie o wygodę, innowacyjne technologie, bezpieczeństwo czy pewną jakość pojazdu. Nowe auto to także prestiż, świetny wygląd i prezencja. W końcu samochód może być nie tylko narzędziem transportu, ale także źródłem przyjemności. Sprawdź więc, czy warto kupić nowego Citroena prosto od dealera!

Nowe samochody osobowe Citroen — czy to się opłaca?

Nowy Citroen to oczywiście wydatek znacznie większy niż auto używane. To właśnie cena w największym stopniu decyduje o tym, jaki samochód wybieramy. Warto jednak zauważyć, że nowy Citroen kosztuje więcej na wstępie, ale używane auto poza samą ceną zakupu może też pociągać dodatkowe koszty, często bardzo wysokie.

Nowe samochody osobowe Citroen to absolutna pewność jakości i sprawności mechanicznej. Zakup takiego pojazdu nie wiąże się z koniecznością remontu, wymiany części czy dokonywania jakichkolwiek napraw i poprawek mechanicznych lub kosmetycznych. Nowy Citroen od dealera po prostu jest w pełni sprawny i wygląda idealnie.

Kupno nowego samochodu osobowego zwalnia zatem z wielu kosztów, które należy ponieść, kupując auto używane. Nie trzeba tu robić dokładnego przeglądu, nie ma potrzeby wymiany filtrów i płynów. Mamy pewność, że wszystkie części są fabrycznie nowe i że będą działać bezawaryjnie. Nowy Citroen to także możliwość uzyskania promocyjnego pakietu ubezpieczenia.

Jak zatem widać, niższa cena aut używanych w porównaniu z nowym samochodem od dealera to często jedynie pozorna oszczędność.

Nowy Citroen i jego największe zalety

Zakup nowego Citroena niesie ze sobą liczne korzyści. Związane są one nie tylko z finansami — uniknięciem kosztownych remontów, napraw i innych ukrytych kosztów pojawiających się przy zakupie aut używanych.

Nowy Citroen to także komfortowa i bezpieczna jazda oraz nowoczesne, bogate wyposażenie dodatkowe. Nowe samochody wyposaża się w liczne udogodnienia i systemy, które wspomagają kierowcę na drodze. Zapewniają więc większe bezpieczeństwo i wygodę jazdy.

Nowy samochód osobowy marki Citroen to także dłuższa żywotność wszystkich podzespołów i części. Wypadki i awarie  zdarzają się jednak nawet największym kierowcom i tutaj nowe Citroeny też mają przewagę nad innymi. Części zamienne i usługi serwisowe są bowiem łatwo dostępne i zdecydowanie tańsze niż w przypadku wielu innych marek.

Wysoka jakość, wygoda i stosunkowo niskie koszty nowych aut Citroen sprawiają, że jest to marka bardzo popularna w Polsce. Oznacza to, że w przypadku chęci sprzedania pojazdu, nie powinno być z tym problemów. Wysoki popyt sprawia, że na rynku wtórnym można uzyskać naprawdę dobre oferty.

Wybierz najlepszego dealera Citroena w Polsce!

Nowe auto osobowe kupić można u autoryzowanych dealerów Citroen Polska.  Przy wyborze salonu warto jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii.

Przede wszystkim dobry dealer Citroena będzie miał duży wybór modeli o różnym standardzie, wyposażeniu i parametrach. Pozwoli to dobrać odpowiedni pojazd do potrzeb i wymagań każdego klienta.

Oficjalny dealer Citroen Polska powinien też prowadzić usługi serwisowe, naprawy mechaniczne, blacharsko-lakiernicze, wymianę części (na oryginalne) czy sprzedaż dodatkowych akcesoriów.

Te wymagania spełnia salon Citroen Zdunek z Gdańska. To oficjalny dealer Citroena w Polsce. Ma szeroką ofertę dla klientów indywidualnych oraz firm i prowadzi sprzedaż zarówno nowych, jak i używanych aut. Firma cieszy się doskonałymi opiniami klientów, świadczy szeroki zakres usług serwisowych i ma bogaty asortyment modeli. To najlepszy wybór dla osób, które szukają nowego Citroena prosto z salonu.