BĄDŹ OSZCZĘDNY Z SIMPLYDRIVE!

Podążając za potrzebami naszych Klientów, stworzyliśmy dla nowych modeli marki Citroën specjalny program finansowy Citroën SIMPLYDRIVE z gwarantowanym przez importera odkupem pojazdu.

3 SPOSOBY ZAKOŃCZENIA UMOWY:

  • Zwrot pojazdu do Dealera i zakończenie umowy, ostatnią ratę pożyczki (lub wartość wykupu w przypadku leasingu) spłaca za Klienta Citroën Polska, jest to gwarantowany odkup pojazdu
  • Jednorazowa spłata ostatniej raty (lub wartości wykupu w przypadku leasingu)
  • Rozłożenie ostatniej raty (lub wartości wykupu w leasingu) na miesięczne płatności

SPECJALNA OFERTA DLA C3 AIRCROSS

Kontrakt serwisowy Comfort Plus na 2 lata z darmowymi przeglądami w cenie!

NOWY SUV
CITROËN C5 AIRCROSS

Ten najbardziej komfortowy SUV w segmencie oferuje dwa innowacyjne rozwiązania: zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®* i siedzenia Advanced Comfort. Dzięki trzem niezależnym, przesuwanym i składanym siedzeniom z regulowanymi oparciami w drugim rzędzie Nowy SUV Citroën C5 Aircross jest najbardziej modułowym i przestronnym samochodem w segmencie SUV. Bagażnik o pojemności od 580 do 720 l wyznacza nowy standard w swojej kategorii. Ten SUV nowej generacji może być wyposażony w 20 systemów wspomagających prowadzenie i sześć technologii usług towarzyszących.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

CITROËN C3 AIRCROSS

Citroën C3 Aircross wyróżnia się w świecie SUV dzięki świeżemu, pełnemu mocy designowi oraz oryginalnej sylwetce. To uniwersalny samochód, który świetnie się czuje w każdych warunkach – w mieście i na długich trasach. Dzięki niemu codzienne życie staje się prostsze!

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

AKTUALNE PROMOCJE